Instrukcje wypełnienia formularzy w związku z rejestracją na szczepienie przeciwko COVID-19 znajdują się poniżej. Zgłoszenia należy składać:

za pośrednictwem formularza w portalu pracowniczym SAP (dotyczy nauczycieli akademickich),
za pośrednictwem formularza w systemie USOS (dotyczy innych osób prowadzących zajęcia na Politechnice Warszawskiej).

Deklarację należy złożyć do 18 lutego do godziny 12.00.

Wypełnienie formularza jest niezbędnym etapem w procesie rejestracji na szczepienie przeciwko COVID-19. Prosimy o uważne wypełnianie rubryk, w szczególności pola z numerem telefonu kontaktowego, który będzie wykorzystywany w celu umówienia terminu Pani / Pana wizyty w placówce służby zdrowia oraz pola z preferowanym punktem szczepień (wyboru punktu szczepienia będzie mogła Pani dokonać / będzie mógł Pan dokonać z listy udostępnionych placówek).

Proces rejestracji uwzględniać będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Nauczyciele akademiccy pracujący w więcej niż jednej uczelni mogą złożyć deklarację dotyczącą szczepienia tylko w jednym miejscu zatrudnienia. Ministerstwo Edukacji i Nauki rekomenduje tę uczelnię, która jest podstawowym miejscem pracy.

Uwaga! Ministerstwo Edukacji i Nauki zaktualizowało komunikat na temat osób uprawnionych do rejestracji na szczepienie. Na szczepienie mogą zarejestrować się osoby urodzone od 1 stycznia 1956 r. do 31 grudnia 2003 r.