Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych najnowszymi technologiami fotonicznymi do udziału w trzeciej edycji warsztatów poświęconych praktycznym aspektom technologii układów fotoniki scalonej Generic Integration Technologies for Photonics – 3rd Eastern European workshop for research institutes, SMEs and large companies, organizowanych w dniu 14 listopada 2018 r. przez Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki Politechniki Warszawskiej w ramach projektu PICs4All przy wsparciu Działu Komercjalizacji i Transferu Technologii Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej oraz Stowarzyszenia Science Infrastructure Management Society.

Podczas warsztatów zostaną zaprezentowane najnowsze osiągnięcia naukowe i techniczne w zakresie technologii i zastosowań układów fotoniki scalonej (photonic integrated circuits - PIC) realizowanych w innowacyjnej technologii generycznej. Zaproszonymi prelegentami są m.in. przedstawiciele dwóch wiodących europejskich ośrodków naukowo-technologicznych – Fraunhofer-Heinrich Hertz Institut z Berlina i Technische Universiteit Eindhoven.

W ramach warsztatów uzyskają Państwo również informacje nt. możliwości dofinansowania ze środków europejskich przedsięwzięć, mających na celu zaprojektowanie i przetestowanie układów PIC do konkretnych aplikacji.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Wykłady prowadzone są w języku polskim i angielskim.

Serdecznie zapraszamy!
Prosimy o potwierdzenie Państwa uczestnictwa przez wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie http://workshop.imio.pw.edu.pl.